Totalizators zirgu skriešanās sacīkstēs Japānā

Jāšanas sporta veidā gadā notiek vairāk nekā 21 000 sacensību. Japānā ir trīs zirgu skriešanās sacīkšu veidi, ieskaitot tramplīna sacīkstes, plakanās sacīkstes un Ban’ei sacīkstes vai “draisa“ sacīkstes. Visiem šiem jāšanas sporta paveidiem Japānā ir pieejami totalizatori gan pašā Japānā, gan citur pasaulē. Iespējas likt likmes uz šiem specifiskajiem Japānas sporta veidiem izmanto daudzi totalizatora fani pasaulē, jo jāšanas sports Japānā ir specifisks un labi attīstīts.

Visas galvenās zirgu skriešanās sacīkstes Japānā veic federālās valdības Japānas sacīkšu asociācijas  uzraudzībā, lai nodrošinātu, ka visas sacīkstes ir augstas kvalitātes, efektīvas un notiek atbilstoši visām noteiktajām prasībām. Totalizatori, kas piedāvā likt likmes uz zirgu skriešanās sacīkstēm, gandrīz vienmēr piedāvās tikai federālās valdības apstiprinātām sacensībām, kas notiek pēc visām noteiktajām prasībām. Tas ir pamatoti, jo citādi arī pats totalizators nevar nodrošināt godīgu sacensību norisi, kā rezultātā nav iespējams spēlētājiem nodrošināt godīgu totalizatora piedāvāto pakalpojumu izpildi.

 

Lielākā daļa sacensību ar augstu likmi notiek ziemā, rudenī un pavasarī, un Japānas kauss ir visu labāko jātnieku sacensības. Japānas kausa laikā tiek izliktas visvairāk likmes, jo tas ir visskatītākais zirgu skriešanas sacensību notikums. Totalizatori uz šīm sacensībām parasti piedāvā dažādus likmju likšanas veidus, kas citu sacensību laikā nav pieejami.

 

Totalizators likmju licējiem piedāvā gan likt likmes tiešsaistē, gan doties uz kādu no derību vietām Japānā. Japānas kausa laikā, tās var būt pat papildus. Likt likmes tiešsaistē var no jebkuras vietas pasaulē, ir tikai jāiegūst konts totalizatora tiešsaistes likmju likšanas vietnē, kā tas ir jebkurā tiešsaistes totalizatorā. Japāna bija viena no pirmajām, kas piedāvāja likmju likšanu tiešsaistē un tās augstie sporta standarti nodrošināja caurredzami totalizatoru darbu, kas piesaistīja daudzus sporta likmju licējus un interesentus no pasaules, tādēļ tieši Japānas jāšanas sports ir kļuvis par iecienītu totalizatoru produktu. Šāda spēlētāju interese no pasaules ir palīdzējusi šim sporta veidam attīstīties, jo piesaistījusi papildus interesi no reklāmdevējiem un sporta profesionāļiem.